Şubat 08 2019 0Yorum

KAHEV – Afyon Anıtkaya Ortaokulu Kütüphanesi Açılışı

Anıtkaya Ortaokulu/Anıtkaya İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen törene İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın yanı sıra İl Milli Eğitim Din Öğretimi Hizmetleri Şube Müdürü A. Fevzi ÖZDEMİR, Köy Muhtarı Mehmet SOYLU, öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı.

***

Haberin tamamı için:
http://afyon.meb.gov.tr/www/anitkaya-ortaokulu-kutuphanesi-il-milli-egitim-mudurumuz-metin-yalcinin-katilimi-ile-acildi/icerik/5368

***

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “Okumak  hayatımızın amacıdır. Öğrencilerimizin  kitap okuması ve verimli ders çalışabilmesi amacıyla uygun bir ortam hazırlanmış. Sevgili öğrenciler bol bol kitap okuyalım. Anlayalım yorumlayalım. Kütüphanemizi aktif olarak kullanalım. Güzel bir hayat, anlamlı bir hayat yaşamak istiyorsanız, okumaktan asla vazgeçmeyin. Bu kütüphanenin oluşmasında canla başla çalışan okul idarecilerimize, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi tebrik ediyorum. KAHEV (Kadın Hekimler Eğitime Destek) Vakfımıza katkılarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum ” dedi.

Günün anısına emeği geçenlere  plaketlerini İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz  A. Fevzi ÖZDEMİR ve Köy Muhtarı Mehmet SOYLU takdim etti. Ardından kurdele kesimiyle kütüphane açılışı gerçekleştirildi.

Resim sergisinin ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve Şube Müdürümüz A. Fevzi ÖZDEMİR Anıtkaya Ortaokulu/Anıtkaya İmam Hatip Ortaokulu  ve Anıtkaya İlkokulu Öğretmenlerimiz ile okullarında ziyaret ederek  eğitim öğretim üzerine sohbet etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “Bu yerleşim yeri sizlerin rengi ile boyanacak. Birlik ve beraberliğinizi bozmadan ekip ruhu ile çalışmalarınıza devam edin. Sizler çalıştığınız ortamlarda huzurlu ve mutlu iseniz çocuklarımıza faydalı olabilirsiniz. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her konuda sizlere yardımcı olma gayretindeyiz. Okullarınızda yaptığınız özverili çalışmaları, velilerimiz ve kasaba halkıyla yaptığınız dayanışmayı takdir ediyor, hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum ” dedi.

Öğretmenlerimizin isteklerinin dinlenmesi ve toplu fotoğraf çekimiyle program sona erdi.h