Eylül 25 2019 0Yorum

DUYURU

Değerli Vakıf Üyeleri, gönüllü meslektaşlarımız ve Kamuoyunun dikkatine!

Kurulduğu günden bu yana ülkemizin kültürel, bilimsel ve sosyal gelişmesine katkı sağlama gayesiyle siz saygıdeğer meslektaşlarımızın samimi ve özverili çabalarıyla faaliyet gösteren vakfımız, sosyal medya ve diğer bazı iletişim ağlarında bir takım kişi ya da kişilerin bağış ya da hediye verme adı altında gerçekdışı beyanlarla vakfın adı kullanılarak kötü niyetli hareketlerine maruz kalmıştır. Amacı vakfımızın kimliğini ve saygınlığını kullanarak maddi çıkar temin etmek olduğunu sandığımız bu suç odaklarının hedefinde vakfa gönül veren üye ve meslektaşlarımız olmuştur.

Söz konusu menfi hadiselere taviz vermeden gerekli yasal yollara müracaat eden vakıf yönetim kurulumuz kişilerin cezalandırılması ve aynı durumların tekerrür etmemesi adına gerekli tedbirlerin alınması hususunda konuyu Vakıf Avukatımız Serdar Keleşoğlu aracılığıyla yargıya intikal ettirmiştir.

Yönetim kurulunca alınan her türlü karar ve faaliyetlerin vakfın resmi sitesinden takip edilerek Vakıf ile alakası olmayan bu tür mesaj ve paylaşımlara itibar edilmemesini saygıyla bildiririz.

Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı (KAHEV)
Yönetim Kurulu