Eylül 07 2020 0Yorum

Günlükbaşı Ortaokulu’nun Yenileme Çalışmaları Tamamlandı

KAHEV’le Rengarenk Geleceğe projesi kapsamında, Muğla Fethiye Silkar Günlükbaşı Ortaokulu’nun yenileme çalışmalarının tamamlandığını duyurmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duymaktayız. İç ve dış cephelerin boyanması, çatı ve tuvaletlerin tadilatı, iç ve dış kapıların değişimi, öğretmen masaları ve öğrenci sıralarının yenilenmesi ile okulumuz yeni eğitim ve öğretim yılına hazır hale gelmiş bulunuyor.

Bizi bu projemizde yalnız bırakmayarak önemli destekler sunan, Fethiye Belediyesi, Fethiye Tazelenme Üniversitesi, Fethiye Lions Kulübü, F Sanat Grubu, sponsorlarımız, üyelerimiz, gönüllülerimiz ve her biriyle, tek tek gurur duyduğumuz bursiyerlerimiz başta olmak üzere tüm ilgililere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Geçtiğimiz hafta, Okul Müdürü Sayın Nadi Özen’in, üyelerimiz Dr. Özlem Gürcü ve Dr. Evşen Coşkun aracılığı ile Vakfımıza teşekkür plaketi takdim ettiği bir törende, yeni haliyle açılışı gerçekleştirilen okulumuzdaki tek eksik artık çocuklarımız. Sağlıklı bir ortamda okullarına kavuşacakları günü onlar kadar biz de heyecanla bekliyor ve tüm öğrencilere başarılı bir yıl diliyoruz.