Mart 03 2020 0Yorum

KAHEV Delegasyonu, Elazığ Valisi Sayın Çetin Oktay Kaldırım’ı Ziyaret Etti

Elazığ Vakıf İl Sorumlularımızdan oluşan KAHEV Delegasyonu, Elazığ Valisi Sayın Çetin Oktay Kaldırım’ı ziyaret ederek bir toplantı gerçekleştirdi. Söz konusu toplantıda, Prof. Dr. Fulya Kalfaoğlu İlhan, Prof. Dr. Ayşe Ferdane Oğuzöncül ve Uzm. Dr. Ayşe Cıdıroğlu’ndan oluşan delegasyonumuz, Sayın Valimize, yaşanan deprem felaketinin ardından Vakfımız tarafından bölgede gerçekleştirilen yardım çalışmalarına ilişkin bilgi sundular.

Toplantıda ayrıca, Vali Kaldırım tarafından, vatandaşlarımızın geçici olarak barınmaları için şehre kurulan konteyner kentlerde, kütüphane ve özel eğitmenli çalışma alanlarının hazırlanacağı tarafımıza aktarıldı. Temsilcilerimiz, KAHEV olarak söz konusu projelere büyük bir mutlulukla destek vermek istediğimizi belirterek, Sayın Valimize göreve hazır olduğumuzu ilettiler.

Sayın Kaldırım’a, Vakfımıza gösterdiği ilgi için teşekkür ediyoruz. Bu itibarla, Vakıf İl Sorumlularımızın koordinasyonunda, bölgeye olan desteğimizi sürdüreceğimizi bir kez daha belirtmek isteriz.